Sevdikleri son yolculuğunda yalnız bırakmadı

NTV Televizyon kanalının başarılı sunucusundan üzücü bir haber geldi sevenleri son görevinde ve son yolculuğunda yalnız bırakmadı. NTV Haber Spikeri Simge Fıstıkoğlu, babasının vefat ettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu. Haber spikeri Simge Fıstıkoğlu, babası Edip Mazhar Fıstıkoğlu’nu kaybetti. Fıstıkoğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımda babasının vefat ettiğini, ‘kalbimin sızısı’ notu ile duyurdu

SEVDİKLERİ SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADI

Yayınlanan ilanda merhum Edip Mazhar Fıstıkoğlu’nun cenazesinin bugün Ataköy 5. Kısım Ömer Doruk Camii’nden ikindi namazına müteakip son yolculuğuna uğurlanacağı duyuruldu.

SİMGE FISTIKOĞLU KİMDİR

Simge Fıstıkoğlu, 12 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu, Selim Pars Koleji, Beyoğlu Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitim gördü.Medyaya ilk adımını Elle Decor Dergisi ile attı. 6 aylık stil editörlüğü deneyiminden sonra yazılı basın yerine görsel basında çalışmak istedi. Simge Fıstıkoğlu, televizyon dünyasına 2006 yılında spiker ablasının ısrarıyla girmiştir. Ablası, Sinem Fıstıkoğlu özel bir televizyon kanalında sunuculuk yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir