Sütün İçine Soğan Koyup Kaynatın

Sütün İçine Soğan Koyup Kaynatın! Herkesin Muzdarip Olduğu Hastalığın Şifası Bakın Hangi Hastalığa Şifa Burun akıntısı, baş ağrısı, üşüme gibi belirtilerle kendini gösteren nezleye karşı uzmanlar ilginç bir karışım tavsiye etti: Sütün içine soğan ve sarımsak koyup kaynatın. Ilık haldeyken süzüp için…Süt-soğan-sarımsak nezleyi kovsak Üst solunum yolları enfeksiyonu olan nezle şu sıralar herkeste görülür oldu.

DEVA OLMADIĞI ŞEY YOK

Burun akıntısı, baş ağrısı, üşüme gibi belirtilerle kendini gösteren nezleye karşı uzmanlar soğanlı süt kürünü tavsiye etmektedir.

Bu kürün kalbi güçlendirdiği, kan yapımına yardımcı olduğu ve kan basıncını düşürdüğü söylenmektedir.yrıca safra kesesi salgısını arttırdığı ve taş oluşumunu önlediği bilinmektedir. Soğanlı süt kürünün düzenli olarak kullanımı kanser üzerinde olumlu etkiler gösterdiği söylenmektedir.Soğanlı süt kürünün aynı zamanda kalp ve kanser hastalıkları yanında bunama hastalığı olan Alzheimer’a da iyi geldiği bilinmektedir. Vücudun belirli yerlerinde oluşan ödem ve şişliklere akşam yemeğinden 1 saat önce soğanlı süt kürünün içilmesinin iyi geleceği söylenmektedir

Soğan kürü nasıl yapılır? Sütün içine soğan ve sarımsak koyup kaynatın. Ilık haldeyken süzüp için. Yarım litre sütün içine ince kıyılmış bir iri soğan ve 4-5 diş yine ince kıyılmış sarımsak koyup kaynatın. Ilık halde süzün, iki çorba kaşığı süzme bal ilavesiyle gün içinde kısa aralıklarla birer tatlı kaşığı içebilirsiniz. NOT: Herhangi bir yan etki görülmemesine karşı uzmana danışıp içmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir