Talimatı verdikten sonra alkışları topladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan Selçuk Bayraktar yanına yanaşan bir adamın isteği üzerine verdiği talimat ile vatandaşın hayalinin gerçekleştirilmesini sağladı hiç düşünmeden hemde anında talimatı aktardı.

Selçuk Bayraktar ile TEKNOFEST’e katılan bir vatandaş arasında en-teresan bir diyalog gerçekleşti. Diyaloğun ardından Selçuk Bayraktar yardımcılarına verdiği talimatla gönülleri fe-thetti ve tebrikleri topladı.

Atatürk Havalimanı’nda yürütülen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde (TEKNOFEST İstanbul) duygu dolu anlar kameralara yansıdı o an çekim canlıydı.

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar’la yanına yanaşan bir vatandaş arasında il-ginç bir diyalog yaşandı. Diyalog sonrası Sekçuk Bayraktar, yardımcılarına verdiği talimatla gönülleri fe-thetti ve takdir gördü.

TAM RÖPORTAJ YAPILIRKEN HEYECANLI BİR ŞEKİLDE SAYIN BAYRAKTAR’IN YANINA YANAŞTI: Röportaj sırasında geldi Selçuk Bayraktar’ın yanına gelen vatandaş, “Hava Harp Okulu’na gitmek istiyordum fakat çeşitli imkansızlıklardan dolayı gidemedim bir türlü. En büyük hayalim, buradaki uçaklardan birine binmek” dedi ve..

BAYRAKTAR SAYESİNDE YILLARDIR KURULAN HAYAL DA GERÇEKLEŞMİŞ OLDU: Vatandaşın bu sözlerinin ardından Selçuk Bayraktar, yardımcılarına dönerek “Bizim Mehmet Beylere söyleyelim de amcamızı uçursunlar” şeklinde talimat vererek yaşlı adamın hayalinin gerçek olmasını sağladı.

2016 YILINDAN BERİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KIZIYLA EVLİ VE ÇOCUKLARI BULUNMAKTA: Türkiye’nin ilk milli S-İHA Sistemi Bayraktar TB2’nin mimarı olan Selçuk Bayraktar, Baykar Teknik Müdürlüğü (CTO) ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanlığı görevlerini yürüten önde gelen bir isim kendisi. 14 Mayıs 2016 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile evlenen Selçuk Bayraktar, bir çocuk babası. Kendisi insansız hava araçları konusunda oldukça üstün bir durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir