Tatlı Ses Geçtiğimiz Yıllarda Düet Yapmışlardı

Şivan Perwer ile türkü söylemişti.Sözleri çok tartışıldı! Mehmetçik için dua eden İbrahim Tatlıses, harekatla bölgede huzur ve barış ortamının sağlanmasını istedi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’na yönelik sanatçılardan da destek mesajları gelmeye başladı. Sessiz kalmayı tercih eden sanatçılar olsa da İbrahim Tatlıses kişisel kullandığı Instagram hesabından açıklama yaptı

BÖLGEYE BARIŞ VE HUZUR

Tatlıses, “Dileğim tüm bölgeye barış ve huzurun gelmesidir. Barış Pınarı Harekatı’nda Allah Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yar ve yardımcısı olsun. Allah Mehmetçik’imizi korusun…” ifadelerini kullandı.

2013 yılında İbrahim Tatlıses ile Megri Megri şarkısını söyleyen Şivan Perwer ise Barış Pınarı Harekatı’na karşı küstah açıklamalarda bulunuyordu.”Şimdi beni eleştirmek için sağda solda bunu yazıyorlar. Barış istemek kötü mü anlamış değilim. Siyasi görüşüm yüzünden neler neler yazıyorlar…”

”Yazsınlar hiç önemli değil, ne olduğum ortada. Ama kimse unutmasın; hepimiz bu toprakların evladıyız, bu ülke hepimize emanet, biz de birbirimize emanetiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir