Telefon fiyatına satılıyor Ayda 8 bin TL kazandırıyor

AVM’lerden aşina olduğumuz masaj koltukları, küçük girişimci için kârlı bir yatırım aracı oldu. 2 ila 30 bin lira arasında değişen fiyatlarla alınan bu makineler, sahibine ayda 8 bin lira kazandırıyor. Neredeyse cep telefonu fiyatına denk gelen ürün; şimdilerde berber, kafe ve spor salonu gibi yerlerin gözdesi durumunda. Fiyatları 2 bin ila 30 bin lira arasında değişen masaj koltukları, son dönemde kârlı bir yatırım aracı oldu.

AVM’lerden spor salonlarına; otobüs mola yerlerinden sinemaya kadar hemen yer yerde bu ürünlere rastlayabilirsiniz. 5 dakikası 2 liradan hizmet veren koltuklar, kısa sürede maliyetini çıkarınca küçük girişimcilerin gözdesi duruma geldi. İnsan kalabalığının yoğun olduğu alanlara yerleştirilen modellerin getirisi, ayda ortalama 3 ila 8 bin lirayı buluyor. Hem de hiçbir şey yapmadan, öylece durduğu yerden para kazandırıyor. Şimdiden söyleyelim çok rahat ve keyifli bir haber okuyacaksınız.

KISA SÜREDE SABİT MALİYETİNİ ÇIKARIYOR Yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan AVM’ler ve havalimanları talepte başı çekiyor. Buralarda günlük 200 ve üzeri müşteri potansiyeli olduğunu öğreniyoruz. Yani 1 koltuk ikişer liradan 400 lira gelir sağlıyor. Ortalama 4 bin liradan aldığınız bir koltuk 10 günde maliyetini çıkarıyor, gerisi size net kazanç. Hafta sonu rakamın neredeyse ikiye katlandığını belirtelim. İş merkezleri ve otobüs terminallerinde benzeri rakamlar söz konusu iken, daha küçük yerlerde günlük 10 ila 50 kişinin masaj yaptırdığı tahmin ediliyor.Bu tip girişimler ülkemizde oldukça fazla biçimde gelişmeye başladı. Erkenden hamle yapıp girişimleri zamanında keşfeden vatandaşlar oldukça iyi denilecek gelirler elde ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir