Tüm gözler Akşener’de ne cevap verecek

bugün basına sızar haberlerde akşener’in Sedat peker’e dava açılması konusundaki sözlerinden sonra Sedat Peker tarafından açıklama gelip; Akşener hakkında bir cina ye t olduğunu ve bu ci nay et sonrası akşener’in Sedat Peker ile görüşmek istediğini söyledi ve ardından Sedat Peker açıklama olarak; Eğer bir açıklama yapmak istiyorsan ey Akşener o ci nay et sonrası Neden benimle görüşmek istediğini söyle açıklamasını yapti.

Bildiğiniz gibi Sedat Peker 31 Mart yerel seçimleri sonrası özellikle YSK nın hükmünü tanımayıp sokağa çıkmaya kalkışanlar olacağını yeni bir karşılıklılık yapmak isteyenler olacağını söyleyip tedbir amaçlı bazı söyler söylemişti. tabii biraz da ucunu kaçırıp herkesin silahlanması gerektiği gibi ifadelerde kullanmıştı.

Neden ucunu kaçırdı diyoruz Çünkü bu söz göründüğü gibi her yana çekilen bir söz ki Bu sözlerinden hem Sedat Peker eleştirildi hem dr destek verdiği Erdoğan’fa eleştirildi. Nitekim akşener’in saldırması ortada. Fakat akşener’in bu dava açılsın sözlerine karşılık Sedat Peker’in bu şok açıklaması basında flash etki yaratti. Açıklama şöyle;

Parti başkanı Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa 1997’de işlenen barmen ci-naye-tinin hemen sonrasında kendisi İçişleri Bakanı’yken, ortak tanıdığımız birinin gizli organizasyonuyla benimle niçin görüştüyse, asıl bunun için suç duyurusunda bulunmalıdır” dedi.

Devamında ise Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa İzmit’teki Welborn Otel’de Gürkan Turizm’in sahibinin oğlunun 2014 yılındaki sünnet düğününde yerel televizyoncuların kameralarının kapattırılmasını düğün sahibinden isteyerek bir kenarda, birçok şahidin huzurunda benimle kulaktan kulağa ne konuşmuştur? Bence bununla ilgili suç duyurusunda bulunması daha doğru olacaktır. Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir