Türkiye’den ABD ve İngiltere’yr Venezuella tokadı. Çoğu geliyor.

Erdoğan bizzat duyurdu. Venezuela altınları Türkiye’ye geliyor. Bildiğiniz gibi venezuella altınlarının bir kısmı İngilterede idi ve venezuela altınlarını istediği zaman İngiltere bu göndereyi yapmadı. Fakat şu an venezuela’nın altınlarını Türkiye’ye gönderiyor olması Türkiye’nin hem ABD’ye hemde İngiltereye attığı bir tokat oldu. Bu sayede hem maduro’yu tanımayan Amerika’ya maduro’yu tanıyıp ülkelerini alan bir Türkiye ile maduro’yu su anlık tanımayan İngiltereye karşı maduronum altınlarına sahip çıkan bir Türkiye çıktı.

İşte bu dünyanın devi sayılan iki büyük ülkeye bir Türkiye tokadi oldu. İnanın eskiden olsa bırak böyle şeyler yaşamayı Türkiye Venezuellanin selamını almaz hatta ABD’den önce muhalefet liderini tanirdi. Ama işte bu büyük Türkiye’yi halabazılarının aklı almıyor. Lütfen sizde bu gönderiyi beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler Allah’a emanet olun.

Kitap önerisi ; Heyet 3; Bir dönemin hiç duymadğınız olaylarını okumaya hazır mısınız ? Vahdettin ile Mustafa Kemal’in arasındaki gizli antlaşmalar, İngiliz ve Amerikan istihbarat belgelerinde Kurtuluş Savaşı’nın perde arkası, Kazım Paşa’nn günlüğünde ve hatıralarında geçen çok önemli detaylar, İstanbulda’ki gizli birlik, Enver Paşa ve Mustafa Kemal Paşa arasndaki gizli savaş, Atatürk’ün ölümünün ardındaki sır, Atatürk’ün Abdülhamid ve Vaahdettin hakkında söylediği bomba sözler, İttihat Terakki’nin gizemleri, Kurtuluş Savaşı’nın ve Cumhuriyet’in kuruluş yıllarındaki olayları ve daha birçok şey.

Yazılan her şey belgelere, hatıralara ve kaynaklara dayalı bir şekilde bu kitapta seni bekliyor. Okurken her satırda hayretiniz artacak ve yakın tarihin en derin sularına gireceksiniz. Bir tarih profesörü olsanız bile, inanın bu kitaptan çok şey öğreneceksiniz. Bunun için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir