Ünlü futbolcu çıktı kimliği

Sözde ünlü futbolcuydu o da vatanı terk edip kaçtı geçmiş yıllarda tüm vatandaşların taraflı tarafsız takdir ettiği bir sporcuydu iğ’renç detaylar. FE-TÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki dar-be girişiminin ardından harekete geçen Cumhuriyet Başsavcılıkları, Türkiye genelinde iki yıl içerisinde dar-be girişimi ve örgüte yönelik 100 binin üzerinde soruşturma başlattı. İzmir’de yürütülen FE-TÖ soruşturması

kapsamında eski emniyet mensubu itirafçı oldu.

Elebaşı Gü-len’in Pens-ilvanya’daki evine yaptığı ziyarette yaşadıklarını anlattı.

ARTIK SUYUNDAN EN ÇOK GS’LI YILDIZ İÇMİŞ

İtirafçı N.Y, ör-güt üyelerinin Gü-len’in ağzını sildiği peçeteyi sakladığını aktardı. N.Y, ifadesinde, “Gülen’in içtiği bardaktan artan suyu ‘zemzem’ diye şişeye koyuyor, sonradan içiyorlardı.

Orada bulunduğum süre içerisinde eski Galatasaraylı futbolcu Arif Erdem, kapatılan Samanyolu TV Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca ve kapatılan Zaman gazetesi yazarı Ali Ünal’ı gördüm. Hatta Fe-tullah Gü-len’in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu” dedi.

HURMA DETAYI: Başka bir itirafçı S.K. ise Gülen’in ısırdığı bir hurmanın bir örgü-t üyesine verilmesini, “Fetul-lah G-ülen orucunu açmak için hurmadan bir miktar ısırdı. Kalanını ise Ankara’da kamu görevinden ihraç edildiği söylenen kişiye ‘üzülmesin’ diye ulaştırılmak üzere salonda bulunan birine verdiler.” ifadeleriyle dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir