Ünlü şarkıcının Annesine Devlet yardımı

Kızı Türkiye nin en ünlü şarkıcılarından biri ama annesine bakmayınca Annesi devlet yardımı almak zorunda kaldı Yıllar önce Şofer Tünay sözüyle hafızalarımıza kazınmış olan Makbule Tokmak devlet desteği almaya başladığı ortaya çıktı. bakın Ünlü kızı kim çıktı.

Ünlü şarkıcı Kibariye annesi Makbule Tokmak’a verdiği büyük maddi desteği kesti. Araların daki gerginlik nedeniyle kızından dolayı zor durumda kalan Makbule teyzeye devlet yardım elini yetiştirdi evlatlar hayırsız çıkabilsede devlet ayırt etmeden herkese yardım elini ulaştırıyor

Yıllar önce Şofer Tünay sözüyle hafızalara kazınan Makbule Tokmak devlet desteği almaya başladığı ortaya çıktı. Şarkıcı Kibariye’nin annesi olan Tokmak’ın bu yardımı alması kafaları karıştırdı.

Kocası Ali Küçükbalçık’ın borçları nedeniyle evine haciz geldiği iddia edilen ve maddi durumu kötü olan Kibariye’nin annesi ile tartıştığından desteğini kestiği öne sürülmüştü. Tokmak’ın devletin maddi durumu yeteriz vatandaşlara sağladığı yeşil karttan yararlandığı ortaya çıkması ile bu durum kanıtlanmış oldu.

Bir konserden 60-70 bin TL kazanan Kibariye’nin, annesine verdiği maddi desteği kestiği iddia ediliyor.

Önce iflas ardından ihanet haberleriyle gündeme gelen Kibariye’nin genç eşi Ali Küçükbalçık’tan boşanacağı iddia edilmişti. Kibariye bu iddiayı ‘Kofti bir durum yok, yuvamı yıkmam’ diyerek yalanlamıştı.

Boşanma iddiasıyla ilgili haberleri televizyondan izleyen şarkıcının İzmir’de yaşayan annesi Makbule Tokmak ın göbek atarken çekilen görüntüleri teve 2’de yayınlanan “2. Sayfa”da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir