Uzaydan tespit edildi milyarlarca dolar toprak altında

İsmail Hakkı Pekin, Beyaz TV’de yayımlanan 7. Gün programında, FETÖ’nün Türkiye’de toprağa gömülü milyarlarca dolar parası olduğunu iddia etti. FETÖ’nün finans yapılanmasıyla ilgili bilgiler veren Pekin, çarpıcı açıklamalarda bulundu. FETÖ’nün maddi olarak çok güçlü olduğunu vurgulayan Pekin, “Bu paraların bir kısmını yurtdışına kaçırdılar. Bir hafta önce bana gelen istihbarat bilgisi ise; FETÖ’nün Türkiye’de hâlâ parasının olduğu, hatta bu paraların bir kısmının gömülü olduğu şeklinde” dedi.

İsmaİl Hakkı Pekin, FETÖ’nün Türkiye’de toprağa gömülü milyarlarca dolar parası olduğunu iddia etti. Gülen’in iadesi konusunda da konuşan Pekin “Örgüt Gülen’den sonra da devam edecek. Fetullah Gülen’in altında, Gülen’in yeri için mücadele eden iki-üç isim var” dedi.Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin şöyle devam etti: “Burası Kocaeli’de bir yer. Hatta arazi devlete ait. Orada bir faaliyet yok. Uzaydan da fotoğrafları çekilmiş; toprak altında bunlar farklı renklerde gözüküyor. Bana söyledikleri 2 milyar dolar tutarında bir rakam, belki daha fazla da olabilir.

Başka yerlerde de gömülü paraları olduğu şeklinde bilgiler var.” ABD Gülen’in yerine iki-üç ismi düşünüyor FETÖ’nün iadesi konusuna da değinen Pekin, “Tereddüdüm var. Ama Gülen’in kullanım ömrü bitmiştir. Örgütün kullanım ömrü devam edecek. Yani örgüt Gülen’den sonra da devam edecek. Fetullah Gülen’in altında, Gülen’in yeri için mücadele eden iki – üç isim var. Gülen lider olarak son günlerini geçiriyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir