Vatandaş bizzat sorunca eyt yanıtı gecikmedi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katılım sağlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıya girmeden önce bir süre vatandaşlarla konuştu. Faruk Ilgaz Tesisleri önünde gerçekleşti vatandaşlarla sohbeti. Bir kadın kalabalık arasından çıkarak sayın Cumhurbaşkanım “EYT” çıkacak mı diye sorunca Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “40 yaşında ve 50 yaşında emeklilik mi olur” diyerek cevap verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VATANDAŞLARLA TEK TEK TOKALAŞARAK GİRİŞ YAPTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan tam geldiği esnada bir kadın, yanına gitti ve bir süre konuştukları gözlemlendi. Erdoğan akabinde makam otomobilinden çıktı ve orada ki bir kafeye yöneldi burada ki vatandaşların yanına giderek hepsiyle tek tek selamlaştı. Samimi tokalaşma gözlerden kaçmadı.

BİR KADIN SORDU SAYIN CUMHURBAŞKANIM EYT ÇIKACAK MI?

Erdoğan’ın indiği alanda bir kadın sesini duyurarak, “Sayın Cumhurbaşkanım EYT çıkacak mı?” diye sordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise: “40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur” diye cevapladı.

Bu cevabın ardından kadın sözlerine devam etti, “Sağlığımız bozulmakta ne yapacağız peki?” diye sorunca Erdoğan ise, “Eğer ki sağlık konusunda sorunu olan vatandaşlar var ise primlerini her şeyini sorunsuz ödemişse, erken emeklilik durumunu sağlar ve emekli olabilir” diye cevapladı. Bu sohbetin artından Erdoğan “toplantıya gecikeceğim” diye seslenerek aracına binip toplantıya gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir