Vatandaşa bedave arsa veriliyor

Devletimiz çok güzel icraatlar yapmaya devam ediyor Halka parasız olarak tam 15 dönüm arazi verilecek Tek bir koşulu var Ekiplerin 3 sene süresince sulayacağı, bakımını yapacağı tarlalara ekmesi gereken zorunlu şeyler var kabul ederlerse 15 er dönümlük halinde isteyen lere ücrete tabi olmadan verilecek ancak 1 şartla verilecek bunun koşulu bakın ne olacak böyle güzel bir müjdeyi herkese ulaştıralım inşaAllah

BAZI ŞARTLARI VAR

15 dönümlük fıstık ve badem bağına talip olacak rençper, 50 yıl boyunca bu işi sürdüreceğini taahhüt etmek zorunda. Tillo Belediyesi, işsizlik oranını azaltmak emeliyle, ilk 3 yılı belediye görevlileri tarafından bakılacak bağları 50 yıllığına kaza sakinlerine vereceğini izah etti. Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, bu proje sayesinde ilçede işsizlik oranını azaltmayı amaçladıklarını belirterek, şöyle diye konuştu:

“Tillo Belediyesi’ne ara seçim ile geldim ve iki yıldan fazladır görevimin başındayım. Belediyemiz 1958 yılında heyetti ve şu an 2 bin 200 nüfuslu, o günden bugüne ilçe halkına hizmet etmektedir. Ben meclis ile yaptığım ilk toplantımda ilçenin meselelerini meclis azalarından yazmasını istedim ve bu meselelerin çözümü için el birliği ile çalışmalarını istedim. Tillo ilçemizin en ehemmiyetli meselelerinden biri olan su, alt ve üst yapı meselesi çözmek için kolları sıvadık ve çalışmalar yaptık. Şuan su, alt yapı, üst yapı meselemiz kalmadı. İlçemiz evliyalar ilçesidir ve burada başta İbrahim Fakirullah Hazretleri ve büyük zatlar bulunmaktadır. İlçemizde her yıl toplam 400 bine yakın insan geliyor ve burada bulunan büyük zatları ziyaret ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir