Yılmaz Erdoğan’dan başkanlık itirafı. Şaştık kaldık.

Yılmaz Erdoğan dün Cumhurbaşkanı ile yapılan toplantı sonrası sinema sektörü ile olan ve en az 15 yıllık bir sorunu sadece 15 gün içinde çözünmesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi clarinet başkanlığın bu kadar hızlı olabileceğini gördükleri vakit arkadaş arasında gerçekten çok şaşırdık diyerek bir itirafta bulundu. bildiğiniz gibi sinema sektörü ile filmciler arasında Mısır ve bilet krizi vardı ki bu aslında en az 15-20 yıllık bir sorun da ve bu sorun başkanlık sisteminde sadece 15 gün içerisinde çözüldü.

Aslında bir gün içerisinde de çözülür ama Erdoğan’ın başka işlerin olması ona zaman ayırmasu biraz daha ilerledi. kısacası Bu olaydan da gördüğümüz gibi başkanlık sistemi aslında bizi yıllarca tembelleştiren yavaşlatan sistemi gelip geçmiş bir sistemde Bu da solcu geçinen Aydın geçinen kendini sözde sanatçı gösterip başkanlığa karşı olan kafalara gelsin lütfen siz de bu göndereyi beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler Allah’a emanet olun.

Yeni filmi “Organize İşler 2″nin vizyon tarihini erteleyen Yılmaz Erdoğan da katıldığı bir televizyon programında, “Sinemacılarla kavga etmek gibi bir derdimiz yok. Ortak çıkarlarımız, ortak sorunlarımız var ama seyircinin istediği lokasyonlarda istediği filme ulaşması ve bunu el birliğiyle halletmek. Kimse kimseye zarar vermeden kardeşçe uzlaşalım ve bunu yapalım. Bir sinema salonunun yeni sanatçılar çıkarması gibi bir şeyi nasıl dile getirdiler bilmiyorum.” şeklinde görüşlerini dile getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir